Hakkımızda

Hakkımızda

Başarı asla
tesadüf ya da şans
değildir

Adalya Teknoloji’nin temel ilkesi, dürüst satış politikası ve kaliteli ürünlerle hizmet verdiği sektörlerde güvenilir bir marka haline gelebilmektir.

İyi İletişim, Takım Çalışması

Yapılacak tüm işler boyunca sürekli iletişim ağında kalarak, kendimizi ve hizmet verdiklerimizi güncelliyor ve takım oyununa dahil oluyoruz.

Adapte Ol. İletişimde Kal. Fırsatları Yakala.

ADALYA TEKNOLOJİ, 2001 yılında Antalya’da kurulmuştur. Firmanın kurucuları Antalya’da perakende ve toptan alanında 10 yıla varan tecrübelerini ve bilgi birikimlerini bu firmaya yansıtarak hızla büyüyen bir kurum haline getirmişlerdir.

ADALYA TEKNOLOJİ’ nin temel ilkesi, dürüst satış politikası ve kaliteli ürünlerle hizmet verdiği sektörlerde güvenilir bir marka haline gelebilmektir.

ADALYA TEKNOLOJİ olarak yaptığımız işi sadece bir ticaret kolu olarak görüp ulaşabildiğimiz kadar çok müşteriye ulaşmak yerine, seçici müşterilerimizle uzun dönemli ilişkiler geliştiriyoruz. İlişkilerimizin tek yapı taşı yüksek hizmet ve ürün kalitesi, ilişkilerimizin beklenen sonucu müşteri güvenliği ve memnuniyetidir.

TECRÜBE İLE YOĞRULMUŞ HİZMETLER

En iyi sonuçlar için
birlikte çalışmaya hazırız

SERVER SUNUCU SİSTEMLERİ

Maksimum kapasite ile yüksek performans sağlayan sunucu modelleri

PROFESYONEL NETWORK SİSMETLERİ

Güncel teknolojilerle kablolu ve kablosuz, ihtiyaca özel ağ çözümleri

PROFESYONEL CCTV SİSMETLERİ

İhtiyaca özel yüksek çözünürlüklü kamera ve görüntü kayıt sistemleri 

Tüm hizmetlerimizi ve referanslarımızı sizlere sunmaktan onur duyuyoruz…

GÖrüşmek İçin Sİzi Bekliyoruz

Bizimle iletişim kanallarımızı kullanarak herhangi bir şekilde iletişime geçin ve işiniz için en doğru tercihi neden yaptığınızı size anlatalım